Топ продаж

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підкатний домкрат, 2.5 т, з запобіжником
Вантажопідйомність … 2.5 т
Висота підхоплення … 133 мм
Висота підйому … 387 мм
Вага … 11,5 кг
Матеріал сідла … гума
У конструкції домкрата передбачений додатковий страхувальний палець.
Для забезпечення надійної роботи домкрата періодично змащуйте його рухомі частини і висувний подовжувальний гвинт. Коли домкрат не використовується, тримайте поршень, насос і висувний подовжувальний гвинт в повністю опущеному положенні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Armer |
| Страна производитель | Китай |
| Грузоподъемность | 2500 кг |
| Высота подъема | 387 мм |
| Высота подхвата | 133 мм |
| Домкрат подкатной | Да |
| Собственный вес | 11.5 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Принцип действия автомобильного домкрата | Гидравлический |
| Состояние | Новое |
- Цена: 2 800 ₴
