

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Газова плита портативна з пластиковим кейсом. Ідеальний вибір для туризму, рибалки, полювання, кемпінгу, пікніка, дачі. Плита працює від цангового балончика AXXIS 220g, а також від балонів 5, 8, 12, 24, 50 л.
Особливості:
- економічна витрата газу
- суцільнолитий пальник
- легко очищається піддон
- чотири системи безпеки
- стандартний газовий балончик цангового (голкового) типу
- зручна при транспортуванні
- продається в транспортному пластиковому кейсі
- ідеальна для дачників, автотуристів, рибалок та мисливців
Характеристики:
Розміри: 343 × 284 × 113 мм
Потужність: 1.95 кВт
Вага: 1,9 кг
Витрата: 160 г / год
Особливості:
- економічна витрата газу
- суцільнолитий пальник
- легко очищається піддон
- чотири системи безпеки
- стандартний газовий балончик цангового (голкового) типу
- зручна при транспортуванні
- продається в транспортному пластиковому кейсі
- ідеальна для дачників, автотуристів, рибалок та мисливців
Характеристики:
Розміри: 343 × 284 × 113 мм
Потужність: 1.95 кВт
Вага: 1,9 кг
Витрата: 160 г / год
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 1.9 кг |
| Производитель | AXXIS ПОЛЬША |
| Страна производитель | Польша |
| Тип оборудования | Плита |
| Расход газового топлива | 160 г/час |
| Пьезорозжиг | Да |
| Тип баллона | Цанговый |
| Типы топлива | Газ |
| Состояние | Новое |
| Соединение баллона | Цанговое |
| Тип газа | Пропан/Бутан |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 113 мм |
| Ширина | 284 мм |
| Длина | 343 мм |
- Цена: 699 ₴/комплект
