Топ продаж










Описание
Характеристики
Информация для заказа
Матеріал: шкірзамінник, дерево
Колір: чорний
Габаритні розміри:
Ширина – 145мм
Довжина – 355мм
Висота – 290мм
Висота від консолі – 220мм
Монтаж: зверху на консоль
Наявність: є в наявності
Підлокітник Armrest розроблений спеціально для Skoda Octavia Tour (1996-2010) з врахуванням усіх особливостей салону автомобіля. Увага! Сидіння в автомобілі і пластикова консоль між ними повинні бути оригінальними!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Марка | Skoda |
| Модель | Octavia |
| Тип подлокотника | Монтируемый между сидениями |
| Вид подлокотника | Модельный |
| Производитель | Armster |
| Страна производитель | Украина |
| Дополнительный бокс | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 80 кг |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Skoda |
| Совместимость с моделью | Octavia |
| Размеры подлокотника | |
| Длина | 355 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Высота | 290 мм |
- Цена: 1 199 ₴

