




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Автомобільний тент від компанії Vitol - надійний захист автомобіля від зовнішнього впливу.
Даний тент має розміри 482х196х145 (XL), виконаний в сірому кольорі. Тент захистить лакофарбове покриття авто від негативного впливу опадів і бруду, а також запобіжить перегрівання салону і панелі приладів. Автомобільний тент Vitol відмінно підійде для джипа або мінівена.
У даній моделі передбачена підкладка, яка захистить корпус від примерзання і дрібних подряпин.
Тент виготовлений з поліпропіленового бавовни і прогумованої тканини PEVA, завдяки якій він володіє водовідштовхувальними властивостями.
Матеріал тенту абсолютно безпечний, стійкий до грибка і цвілі. Тент легко очистити і згорнути в зручну сумку, яка додається в комплекті.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitol |
| Страна производитель | Китай |
| Тип кузова | Внедорожник/Кроссовер |
| Сезон | Демисезон |
| Материал | Полиэстер |
| Цвет | Серый |
| Вес | 3 кг |
| Длина | 4820 мм |
| Ширина | 1960 мм |
| Высота | 1450 мм |
| Состояние | Новое |
- Цена: 2 149 ₴/комплект
