


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сонячна панель Solar panel 80W 18V 4,5A цей зарядний пристрій на сонячних панелях сумісний з мобільними телефонами, IPAD, цифровими камерами, банками живлення тощо.
Технічні параметри: номінальна потужність 80Вт +/- 5Вт,
напруга розімкнутого кола - 21 В,
струм короткого замикання - 4,89А,
тип комірки-монокристалічний кремній, виходи- постійний струм 18 В/4,5 А, 2 порти USB,
робоча температура та температура зберігання--20 град-85 град.С,
розміри в розкладеному стані-1586*400*3мм ;
розміри в складеному стані-100*358*40мм )
solar panel power:80W(Monocrystalline silicon)
Output:DC+2*USB
Output voltage:18V
Output current*4.5A
material:600D PVC water-proof
Open Size:1586*400*3mm
Folding Size:100*358*40mm
Weight:3.1kg
подходит для зарядки Станции AXXIS-296
Ступінь захисту корпусу ІР IP65
Діапазон робочих температур -40? - +80?
Захисне покриття PET
кількість ячейок Кількість батарей: 144
Коефіцієнт температури Isc Isc +0.07 %/K
Коефіцієнт температури Pmax Pmax -0.38%/K
Коефіцієнт температури Voc Voc -0.36%/K
ККД модуля 18%
Максимальна напруга системи 100V DC
Максимальний струм 10A
Напруга відкритого ланцюга (Voc) VOC 23.6V
Номінальна потужність (Wp) (Wp) 80W
Номінальна напруга (Vmp) (Vmp) 19.8V
Номінальний струм (Imp) (Imp) 4.04A
СТУ Максимальна Проектна потужність (Pmax) (Pmax) 84W
Струм короткого замикання (Isc) (Isc) 4.3A
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AXXIS ПОЛЬША |
| Страна производитель | Польша |
| Тип панели | Монокристаллическая |
| Материал изготовления модуля | Монокристаллический кремний |
| Напряжение | 18 В |
| Мощность | 80 Вт |
| Ток при максимальной мощности | 10 А |
| Напряжение при максимальной мощности | 100 В |
| Ток короткого замыкания | 4.3 А |
| Степень защиты IP | 65 |
| КПД, не менее | 18 % |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3 кг |
| Длина | 1586 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Толщина | 3 мм |
- Цена: 4 499 ₴/комплект
