

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики:
- Вхід (A): 2,6 А +-0,3 А
- Потужність: 120 Вт/пара
- Тип чіпа: Вбудований світлодіодний чіп
- Термін служби: більше 30000 годин
- Кут променя: 360 градусів, без сліпих
- Колірна температура: 6000 К
- Робоча напруга: 9-30 В постійного струму
- Робоча температура: -40 градусів ~ + 85 градусів
- Теорія розсіювання тепла: авіаційний алюміній 6063
- Функція: Canbus та anti-EMC без радіоперешкод
| Основные | |
|---|---|
| Цоколь | H4 Hi/Low |
| Напряжение питания | 12 В, 24 В |
| Цветовая температура | 6000K |
| Световой поток | 16000 лм |
| Диаметр линзы | 25 мм |
| Цвет свечения | Белый |
| Мощность | 60 Вт |
| Тип охлаждения | Пассивный |
| Тип лампы | H4 |
| Производитель | EMC |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 1 549 ₴/пара
