

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лампа LED Міні Лінзи D32мм H4 76W/10000LM/6000K 3570 Module 9-30V Canbus A80 12 місяців гарантія
- Розмір: D=32мм L=86мм
- LED 3570 чіпи останнього покоління спеціально розроблені для використання у світлодіодних лампах головного світла;
- Широкий та щільний світловий потік 6000К як в рефлекторній, так і в лінзованій оптиці;
- Стартова потужність 38 Вт, робоча 30 Вт;
- Високоефективна система охолодження з використанням 3х мідних теплових трубок, вентилятора та радіатора;
- Зовнішній драйвер виконано в металевому корпусі;
- Вбудований модуль СANBUS для обходу помилки бортового комп'ютера;
- Модуль EMC - відсутність електромагнітних поміх;
- Інтелектуальна система термоконтроля;
- Розширений температурний режим роботи від -40 до + 95 С;
- Номінальна напруга 9-30 В.
| Основные | |
|---|---|
| Цоколь | H4 Hi/Low |
| Напряжение питания | 12 В, 24 В |
| Цветовая температура | 6000K |
| Световой поток | 10000 лм |
| Диаметр линзы | 32 мм |
| Цвет свечения | Белый |
| Мощность | 38 Вт |
| Тип охлаждения | Пассивный |
| Тип лампы | H4 |
| Производитель | EMC |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 1 799 ₴/пара
