

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Додатковий світлодіодний ліхтар (LED), червоний / жовтий
DK.30-SWR / 371146196
Тип фари:світлодіодна (LED)
Напруга живлення:12-24 В
Форма:прямокутна
Розміри:170×60×70 мм
Кількість ламп:6 шт.
Потужність:30 Вт
Колір світіння:білий, червоний
Додаткові фари використовуються в якості допоміжного зовнішнього освітлення автомобіля для кращої освітленості дороги і узбіч. Вони легко підключаються до бортової мережі автомобіля і прості в установці - металевий кронштейн дозволяє прикріпити фару як вертикально, так і горизонтально. Герметичний корпус дозволяє використовувати фари в будь-яких погодних умовах. Спеціальні ребра на корпусі фари сприяють ефективному відведенню тепла. Особливістю даної фари є наявність двох кольорів світіння: білого і червоного.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Противотуманные фары |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Производитель | Дорожная карта |
| Тип запчасти | Аналог |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Красный |
| Состояние | Новое |
| Напряжение питания | 12 В, 24 В |
| Количество светодиодов | 6 шт |
| Степень защиты IP | 68 |
| Цвет свечения | Красный |
| Мощность | 30 Вт |
| Тип охлаждения | Пассивный |
| Ширина | 170 мм |
| Луч | рассеянный |
| Высота | 60 мм |
| Глубина | 70 мм |
| Сторона установки | Левый/правый |
- Цена: 450 ₴
