



Описание
Характеристики
Информация для заказа
- Розмір: D=40мм L=110мм
- LED 7030,7035 чіпи останнього покоління спеціально розроблені для використання у світлодіодних лампах головного світла;
- Освітлення +350% (в порівнянні з галогеновими лампами);
- Широкий та щільний світловий потік 6000К як в рефлекторній, так і в лінзованій оптиці;
- Стартова потужність 70 Вт, робоча 45 Вт;
- Високоефективна система охолодження з використанням 3х мідних теплових трубок, вентилятора та радіатора;
- Зовнішній драйвер виконано в металевому корпусі;
- Вбудований модуль СANBUS для обходу помилки бортового комп'ютера;
- Модуль EMC - відсутність електромагнітних поміх;
- Інтелектуальна система термоконтроля;
- Розширений температурний режим роботи від -40 до + 130 С;
- Номінальна напруга 9-30 В.
| Основные | |
|---|---|
| Цоколь | H4 Hi/Low |
| Страна производитель | Китай |
| Напряжение питания | 12 В, 24 В |
| Световой поток | 14000 лм |
| Диаметр линзы | 40 мм |
| Цвет свечения | Белый |
| Количество светодиодов | 2 шт |
| Мощность | 70 Вт |
| Тип охлаждения | Активный |
| Производитель | Sigma |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
- Цена: 2 399 ₴/пара
