




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лампа LED Міні Лінзі D37мм H4 110W/16000LM/6000K 3570+1860 Module 9-30V Canbus Y3 12 місяців гарант
Основною відмінністю від стандартних міні лінз H4 є те, що дальнє світло йде через лінзу в лампі і через відбивач фари і має яскраво виражену стг і дуже яскраве світло, навіть у дощ і дуже широке свічення
- Цоколь: Н4
- Ступінь захисту: IP68
- Тип охолодження: вентилятор
- Колір світіння: 6000k
- Потужність однієї лампи: 45w
- Вбудований стабілізатор струму: є
- Напруга: 9-30v
- Діапазон робочих температур: -40/+80 градусів
| Основные | |
|---|---|
| Цоколь | H4 Hi/Low |
| Страна производитель | Китай |
| Напряжение питания | 12 В, 24 В |
| Цветовая температура | 6000K |
| Код запчасти | 65702 |
| Световой поток | 16000 лм |
| Диаметр линзы | 37 мм |
| Цвет свечения | Белый |
| Количество светодиодов | 2 шт |
| Мощность | 45 Вт |
| Тип охлаждения | Активный |
| Тип лампы | H4 |
| Производитель | Sigma |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 1 799 ₴/пара


