Отзывы о компании avto-magaz.in.ua
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaВасилий К.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaВолодимир П.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaАртем Т.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaАлександр Е.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaСергей К.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaСергій Д.
відправлення тільки по повній передоплаті
- Комментарий продавца
Відверта брехня. Відправка по частковій або повній передплаті. Скільки вже було таких що замовляють а потім відмовляються на новій пошті. Доставка 300-400гр і за таких безвідповідальних покупців страждають і інщі. Але виходу немає. Тільки передплата
- Комментарий продавца
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaЄгор Г.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaсергей м.
Дякую!Рекомендую цього продавця.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaВалерій Ч.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaВладимир Ж.