Новинка


У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільний 1DIN MP3 програвач з FM радіоприймачем, 2 канальним підсилювачем потужності, незнімною передньою панеллю та живленням 24 В
Характеристики| Тип пристрою: | MP3 ресивер (бездисковий) |
| Типорозмір: | 1DIN |
| Тип екрана: | LCD |
| Максимальна потужність: | 4 (стерео) х 50 Вт |
| Кількість під'єднуваних динаміків: | 4 (стереорежим) |
| Передня панель: | Незнімна |
| Тип кнопок керування: | Механічні, гучність — обертовий енкодер |
| Bluetooth: | Є |
| USB: | Фронтний |
| USB-порт для заряджання телефона: | Немає |
| Слот для карти пам'яті: | microSD |
| Пульт ДК: | Немає |
| Аудіовхід: | MiniJack 3.5мм + RCA |
| Лінійні виходи: | Стереовихід, RCA |
| Лінійний вихід на сабвуфер: | Немає |
| Колір підсвітки кнопок (екрана): | Підсвітка екрана біла, підсвічування кнопок зелена |
| ISO конектор: | Є |
| Робоча напруга: | 24В |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fantom |
| Тип | Mp3 |
| Типорозмір | 1 DIN |
| Тип екрану | Монохромний |
| Країна виробник | Китай |
| Передня панель | Незнімна |
| Потужність | 50 Вт |
| Наявність Bluetooth | Так |
| USB-інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Напруга | 24 Вольт |
- Ціна: 1 095 ₴/комплект
