

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип світлового пучка: SPOT-точкова Вихідна потужність, Вт: 30 Робоча напруга, V: 10-308 Світловий потік, люмен 2700 Колірна температура, К: 6000 Клас захисту: IP69 Матеріал корпусу: алюміній Матеріал лінзи: полікарбонат Колір корпусу: чорний Розмір, мм: 120х33х63 Час роботи, год: 30 000 Гарантія: 12 місяців
ХАРАКТЕРИСТИКА
- Гарантія 12 місяців
- Матеріал лінзи полікарбонат
- Потужність, Вт30
- Розмір, мм120х33х63
- Світловий потік, лм2700
- Тип світлового пучкаSPOT-точковий
- Форма Квадратні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БЕЛАВТО |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Додаткові фари |
| Потужність | 30 Вт |
| Колір | Білий |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Колір світіння | Білий |
| Стан | Новий |
| Світловий потік | 2700 лм |
| Кількість світлодіодів | 3 шт. |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Колірна температура | 6000K |
- Ціна: 575 ₴
