

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Додатковий світлодіодний ліхтар (LED), червоний / жовтий
DK.30-SWR/371146196
Тип фари:світлодіодна (LED)
Напруга живлення:12-24 В
Форма:прямокутна
Розміри:170×60×70 мм
Кількість ламп:6 шт.
Потужність:30 Вт
Колір світіння:білий, червоний
Додаткові фари використовуються в якості допоміжного зовнішнього освітлення автомобіля для кращої освітленості дороги і узбіч. Вони легко підключаються до бортової мережі автомобіля і прості в установці - металевий кронштейн дозволяє прикріпити фару як вертикально, так і горизонтально. Герметичний корпус дозволяє використовувати фари в будь-яких погодних умовах. Спеціальні ребра на корпусі фари сприяють ефективному відведенню тепла. Особливістю даної фари є наявність двох кольорів світіння: білого і червоного.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Протитуманні фари |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | Дорожня карта |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Кількість світлодіодів | 6 шт. |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Колір світіння | Червоний |
| Потужність | 30 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Ширина | 170 мм |
| Промінь | рассеянный |
| Висота | 60 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Сторона установки | Лівий/правий |
- Ціна: 450 ₴
