

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОПИС
Тип: Світлодіодна (LED)
Цоколь: H11
Колірна температура: 6000K
Потужність: 60 Вт
Охолодження: Активне (кулер)
Особливості: Тип світлодіодного елемента — CSP-3570
Світловий потік, Лм: 11500 Лм
Тип роз'єму: Штатний
Напруга: 12 В
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Бренд |
Sigma |
|---|---|
| Цоколь |
H7 |
| Колірна температура |
6000K |
| Потужність |
60 Вт |
| Охолодження |
Активне (кулер) |
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H11 |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Світловий потік | 11500 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 60 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип лампи | H7 |
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 12 мес |
- Ціна: 949 ₴/пара
