Новинка





У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОПИСАНИЕ
Вид: Светодиодная (LED)
Цоколь: D4S
Цветовая температура: 6000K
Мощность: 45 Вт
Охлаждение: Активное (кулер)
Особенности: Тип светодиодного элемента — CSP-4575
Световой поток, Лм: 10000 Лм
Тип разъема: Штатный
Напряжение: 12 В
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Бренд |
Sigma |
|---|---|
| Цоколь |
D4S |
| Цветовая температура |
6000K |
| Мощность |
45 Вт |
| Охлаждение |
Активное (кулер) |
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | D4S |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Код запчастини | 15468 |
| Світловий потік | 10000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість світлодіодів | 2 шт. |
| Термін служби ламп | 5000 годин |
| Потужність | 45 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип лампи | D4S |
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 12 мес |
- Ціна: 2 590 ₴/пара

