




ОПИС
Останнім часом світлодіодні елементи стрімко витісняють як традиційні лампи розжарювання (галогенні), так і газорозрядні (ксенонові). LED-лампи виграють у конкурентів практично за всіма параметрами: ефективності (світловіддання), надійності, терміну експлуатації.
Світлодіодна лампа Sigma X5 75W H4, як зрозуміло вже з її назви, встановлюється в фари головного світла з роз'ємом H4, забезпечуючи одночасно ближнє і дальнє світло. Це світлодіодна лампа високої потужності, а сила світла, який вона випромінює, практично недосяжна для автомобільних галогенів.
Щодо вітчизняного бренда Sigma, то він добре відомий на ринку автомобільних аксесуарів, зокрема джерел світла. Лампи Сигма виділяються насамперед чудовим співвідношенням ціни та якості. У них використовуються матеріали та компоненти, що постачаються найбільш авторитетними світовими брендами, а завершує виробничий ланцюжок жорсткий контроль якості. Отже, продукція Sigma за своїми параметрами анітрохи не поступається продукції провідних закордонних підприємств.
Відмітні риси моделі X5 75W H4 75W
- Електрична потужність пристрою 75 Вт — набагато вища від середнього рівня;
- Світловий потік — 18000 лм, це дає змогу освітити дорогу й обочину на відстань, яка набагато перевищує те, яке можна досягти під час застосування інших джерел світла;
- Колірна температура пучка 6000К відповідає білому, помірно холодному світлу, вона виробляє ефект додаткової яскравості та водночас не подразнює;
- Розміри та позиція світлодіода ідентичні тим, які мають нитку розжарювання галогенної лампи, світло розподіляється правильно, перенастроювати оптичну систему фари не потрібно;
- Чітка світлотінева межа (СТМ) випромінюваного світла, що витікає з геометричної ідентичності світлодіода та світного елемента стандартної галогенки;
- Активне охолодження (радіатор з алюмінієвого сплаву та вентилятор) гарантують стійку роботу в будь-яких умовах;
- Модуль CANBUS, що йде в комплекті, дає змогу обійти систему перевірки напруги, і вона не видаватиме повідомлення про помилку.
Переваги Sigma X5 75W H4 H/L 75W
- Підвищена сила світла — це позитивно відбивається на освітленості дороги, зокрема за поганої погоди, отже, і безпеки руху;
- Комфорт — світло, яке випромінюється джерелом, завдяки своїй колірній температурі, не втомлює зір водія;
- Світло не засліплює зустрічний транспорт, завдяки правильно окресленій зоні освітлення й чіткій СТМ;
- Високий рівень захисту від вологи та пилу — лампа прекрасно почувається навіть в екстремальних умовах;
- Чудова вібростійкість — у конструкції немає елементів, які можуть пошкоджуватися у разі механічних коливань;
- Гранична простота встановлення — фактично за принципом Plug&Play, будь-який водій впорається з цим легко, буквально за 10 хвилин.
Характеристики
Тип: Світлодіодна (LED)
Цоколь: H4
Колірна температура: 6000K
Потужність: 75 Вт
Охолодження: Активне (кулер)
Особливості: Тип світлодіодного елемента — CSP-3870
Світловий потік, Лм: 18000 Лм
Тип роз'єму: Штатний
Напруга: 12 В
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Бренд |
Sigma |
|---|---|
| Цоколь |
H4 H/L, H4 |
| Колірна температура |
6000K |
| Потужність |
75 Вт |
| Охолодження |
Активне (кулер) |
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H4 Hi/Low |
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Світловий потік | 18000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 75 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип лампи | H4 |
| Джерело світла | Діоди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
- Ціна: 1 780 ₴
